Slovacko – AIK Solna İddaa Tahmini (18 Ağustos)

Mestsky Fotbalovy Stadion stadında oynanacak olan Uluslararası Kulüpler UEFA Avrupa Konferans Ligi 1 FC Slovacko Uherske Hradiste – AIK karşılaşması 2022-08-18 20:00 tarihinde yapılacak. 1 FC Slovacko Uherske Hradiste 2022-08-14 14:00 tarihinde oynadığı son maçta SK Dynamo Ceske Budejovice ile karşılaşmıştı. Bu maç (SK Dynamo Ceske Budejovice [2 – 2] 1 FC Slovacko Uherske Hradiste) olarak sonuçlanmıştı. AIK oynadığı son karşılaşmada IFK Varnamo ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (AIK [2 – 2] IFK Varnamo) olarak sonlanmıştı.

1 FC Slovacko Uherske Hradiste – AIK Sakat ve Cezalı Listesi

1 FC Slovacko Uherske Hradiste için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
AIK takımında oynayamayacakların listesi:
Per Karlsson:

YAZARIMIZIN YORUMU:
Slovacko, temsilcimiz Fenerbahçe karşısında ilk maçta çok dezavantajlı bir skor almıştı. Rövanşta temsilcimizin rotasyona gitmesi ve çok avantajlı olması da maçın temposunu düşürmüştü, yine de iki ekip gol buldu. Slovacko, bir şekilde kalesinde gol görmeyi başaran bir ekip. Bu eşleşmede de aynı durumun gerçekleşeceğini düşünüyorum. AIK, rakibine savunmada zorluk çıkartabilir. İki takımdan da gol bekliyorum, karşılıklı gol var bahsi kuponlarda yer alabilir.

İDDAA KODU: 821145
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.57

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maçlar, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.