Spezia – Atalanta İddaa Tahmini (4 Ocak)

2023-01-04 16:30 tarihinde oynanacak olan İtalya Serie A Spezia Calcio – Atalanta BC karşılaşması Stadio Alberto Picco stadında oynanacak. Hakemliği Antonio Giua tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Spezia Calcio – Atalanta BC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Spezia Calcio toplamda 1 gol atarken, Atalanta BC ise 3 gol atmıştı. 2022-12-20 14:00 tarihinde yapılan Spezia Calcio – FC Groningen karşılaşmasında maç (Spezia Calcio [2 – 0] FC Groningen) olarak bitmişti. Atalanta BC oynadığı son karşılaşmada Ac Crema 1908 ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Atalanta BC [10 – 1] Ac Crema 1908) olarak sonlanmıştı. Serie A sıralamasında 13 puan ile 17. sırada yerini alan Spezia Calcio bu sezonda 15 karşılaşmada yer aldı.

Bu karşılaşmalarda toplamda 14 gol attı ve 26 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 3 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 8 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %20. Serie A sıralamasında 27 puan ile 6. sırada yerini alan Atalanta BC bu sezonda 15 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 22 gol attı ve 15 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 8 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 4 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %53.

Spezia Calcio – Atalanta BC Sakat ve Cezalı Listesi

Spezia Calcio takımında oynayamayacakların listesi:
Bartlomiej Dragowski: Ayak Bileğinden Sakat
Daniele Verde: Antrenman Eksikliği
Atalanta BC takımında oynayamayacakların listesi:
Hans Hateboer: Diz Sakatlığı

YAZARIMIZIN YORUMU:
Atalanta, sezona çok iyi başlamıştı ve zirve yarışında olduğu bir dönem de geçiriyordu. Son maçlarında ise büyük bir düşüş dönemine girdiler. Serie A’daki son beş maçlarının dördünden yenilgiyle ayrıldılar. Dünya Kupası arası onlar adına çok iyi bir yerde geldi. Spezia ise sezonun ilk deplasman puanlarını alarak araya girmişti. Evlerinde daha korkulan bir takım olduklarını biliyoruz. Topladıkları 13 puanın 10’unu iç sahada elde ettiler. Karşılaşmada 2.5 üst tercihine yöneleceğim.

İDDAA KODU: 934860
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Üst
ORAN: 1.51

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.