St. Patricks – Dundalk İddaa Tahmini (15 Temmuz)

St. Patricks - Dundalk İddaa Tahmini (15 Temmuz)
Premier Lig St. Patrick´s Athletic – Dundalk karşılaşması 2022-07-15 21:45 tarihinde oynanacak.

Dundalk – St. Patrick´s Athletic Maçı Önemli İstatistikler

Dundalk – St. Patrick´s Athletic arasında yapılan son maçta Dundalk maç sonunda 1 gol atarken, St. Patrick´s Athletic ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

St. Patrick´s Athletic 2022-07-01 18:45 tarihinde oynadığı son maçta Drogheda United ile karşılaşmıştı. Bu maç (St. Patrick´s Athletic [3 – 0] Drogheda United) olarak sonuçlanmıştı.
Dundalk 2022-07-08 18:45 tarihinde oynadığı son maçta Drogheda United ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Drogheda United [1 – 0] Dundalk) olmuştu.
Premier Lig 4. sırada yerini koruyan St. Patrick´s Athletic bu sezonda ligte oynadığı 23 maçta toplamda 32 gol atarken, 21 gol yedi. 10 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 8 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 43.
Premier Lig sıralamasında 41 puan ile 2. sırada yerini alan Dundalk bu sezonda 22 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 31 gol attı ve 15 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 11 maçı kazanırken, 8 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50.

St. Patrick´s Athletic – Dundalk Sakat ve Cezalı Listesi

St. Patrick´s Athletic takımında oynayamayacakların listesi:
Adam Murphy: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Ronan Coughlan:

Dundalk takımında oynayamayacakların listesi:
Brian Gartland: Adale Problemi
YAZARIMIZIN YORUMU:
Dundalk’un karşılaşmaları hem seyir zevki olarak hem de genelde sonuçlar olarak beni pek fazla tatmin etmiyor diyebilirim. Drogheda karşısında performansları zaten bence bir hayal kırıklığıydı ve sonucunda da çok şey kaybetmeseler de oyunlarındaki düşüşü onlar da net bir biçimde gördü. St Patrick’s karşılaşmasının da çok fazla gollü geçeceğini düşünmüyorum. Önerim 2.5 gol barajının altı.

İDDAA KODU: 769550
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Alt
ORAN: 1.5

Etiketler:
 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.