Stoke City – Preston İddaa Tahmini (2 Ocak)

bet365 Stadium stadında oynanacak olan İngiltere İngiltere Championship Stoke City – Preston North End karşılaşması 2023-01-02 18:00 tarihinde yapılacak. Maçın hakemi ise Leigh Doughty olacak

Preston North End – Stoke City Maçı Önemli İstatistikler

Preston North End – Stoke City arasında yapılan son maçta Preston North End maç sonunda 0 gol atarken, Stoke City ise 2 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Stoke City 2022-12-30 19:45 tarihinde oynadığı son maçta Burnley ile karşılaşmıştı. Bu maç (Stoke City [0 – 1] Burnley) olarak sonuçlanmıştı. Preston North End 2022-12-29 20:00 tarihinde oynadığı son maçta West Bromwich Albion ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (West Bromwich Albion [2 – 0] Preston North End) olmuştu. İngiltere Championship sıralamasında 30 puan ile 17. sırada yerini alan Stoke City bu sezonda 25 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 28 gol attı ve 33 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 8 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 11 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %32. İngiltere Championship sıralamasında 34 puan ile 15. sırada yerini alan Preston North End bu sezonda 25 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 23 gol attı ve 26 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 9 maçı kazanırken, 7 maçta berabere kaldı ve 9 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %36.

Stoke City – Preston North End Sakat ve Cezalı Listesi

Stoke City takımında oynayamayacakların listesi:
Samuel Clucas: Sırtından Sakat
Josh Laurent: Bacağından Sakat
Dujon Sterling: Antrenman Eksikliği
Preston North End takımında oynayamayacakların listesi:
Robert Brady: Adale Problemi
Troy Parrott: Diz Ardı Kirişinden Sakat

YAZARIMIZIN YORUMU:
Stoke son maçında Burnley’ye kaybetti ancak bu bir ölçü değil. Bu maçta yeniden bir yenilmezlik serisi başlatabilirler. Preston çok formsuz. 3 maçtır kaybediyorlar. Ev sahibi üst sıralara tırmanmak isterken ve rakibi bu denli yorgunken ev sahibi galibiyeti denenebilir.

İDDAA KODU: 933659
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.90

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.