Sunderland – W. Bromwich İddaa Tahmini (12 Aralık)

Sunderland – West Bromwich Albion karşılaşması 2022-12-12 23:00 tarihinde oynanacak. Hakemliği James Linington tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

West Bromwich Albion – Sunderland Maçı Önemli İstatistikler

West Bromwich Albion – Sunderland arasında yapılan son maçta West Bromwich Albion maç sonunda 2 gol atarken, Sunderland ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Sunderland oynadığı son maçta Millwall ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sunderland [3 – 0] Millwall) olarak sonuçlanmıştı. West Bromwich Albion 2022-12-02 10:00 tarihinde oynadığı son maçta Elche ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Elche [1 – 0] West Bromwich Albion) olmuştu. İngiltere Championship sıralamasında 30 puan ile 11. sırada yerini alan Sunderland bu sezonda 21 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 29 gol attı ve 23 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 8 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 7 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %38. İngiltere Championship sıralamasında 23 puan ile 22. sırada yerini alan West Bromwich Albion bu sezonda 20 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 24 gol attı ve 24 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 5 maçı kazanırken, 8 maçta berabere kaldı ve 7 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %25.

Sunderland – West Bromwich Albion Sakat ve Cezalı Listesi

Sunderland için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
West Bromwich Albion için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Sunderland, önceki sezonlardan çok daha iyi futbol oynuyor fakat yine de bu istikrarsızlıkları onlar adına çok büyük bir engel yaratıyor. Özellikle iç sahadaki performansları beklentilerin çok altında ve hayal kırıklığı yaratıyor. West Bromwich ise bence bu karşılaşmada skor üretebilir. Güven vermeyen bir ekip olduklarını düşünmekle birlikte bu maçta gollerini beklerim. Kuponlara önerim karşılıklı gol var bahsi olacak.

İDDAA KODU: 915247
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.61

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.