Sundsvall – Djurgardens İddaa Tahmini (26 Haziran)

Sundsvall - Djurgardens İddaa Tahmini (26 Haziran)
Np3 Arena stadında oynanacak olan GIF Sundsvall – Djurgardens IF karşılaşması 2022-06-26 18:30 tarihinde yapılacak.

GIF Sundsvall – Djurgardens IF Maçı Önemli İstatistikler

GIF Sundsvall – Djurgardens IF arasında yapılan son maçta GIF Sundsvall maç sonunda 1 gol atarken, Djurgardens IF ise 4 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

GIF Sundsvall 2022-05-28 13:00 tarihinde oynadığı son maçta IFK Goteborg ile karşılaşmıştı. Bu maç (IFK Goteborg [2 – 0] GIF Sundsvall) olarak sonuçlanmıştı.
Djurgardens IF oynadığı son karşılaşmada IK Sirius ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (IK Sirius [3 – 3] Djurgardens IF) olarak sonlanmıştı.
Allsvenskan sıralamasında 6 puan ile 14. sırada yerini alan GIF Sundsvall bu sezonda 10 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 9 gol attı ve 24 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 8 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %20.
Allsvenskan sıralamasında 18 puan ile 4. sırada yerini alan Djurgardens IF bu sezonda 11 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 20 gol attı ve 8 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 5 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %45.

GIF Sundsvall – Djurgardens IF Sakat ve Cezalı Listesi

GIF Sundsvall takımında oynayamayacakların listesi:
Linus Hallenius: Çapraz Bağlarından Sakat
Andreas Andersson: Yan Bağlarından Sakat

Djurgardens IF takımında oynayamayacakların listesi:
Rasmus Schüller: Sarı Kart Cezalısı
Elliot Kack: Diz Sakatlığı
YAZARIMIZIN YORUMU:
Djurgardens ligin en kötü üçüncü deplasman takımı konumunda. Beş maçta 3 gol atıp dört gol yediler. Kendi evlerinde harikalar yaratan performanslar izlettiler fakat deplasmanlarda halleri içler acısı. Sundsvall ise aldığı puanları evinde topladı. Bu maçta her iki takımın da performansları göz önünde bulundurulduğunda 3.5 alt olası gözüküyor.İDDAA KODU: 758277
TAHMİN: Alt/Üst 3.5 Alt
ORAN: 1.33

Etiketler:
 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.