Tottenham – Everton İddaa Tahmini (15 Ekim)

Tottenham Hotspur Stadium stadında oynanacak olan Tottenham – Everton FC karşılaşması 2022-10-15 19:30 tarihinde yapılacak. Maçın hakemi ise Paul Tierney olacak

Tottenham – Everton FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Tottenham toplamda 5 gol atarken, Everton FC ise 0 gol atmıştı. Tottenham oynadığı son maçta Eintracht Frankfurt ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Tottenham [3 – 2] Eintracht Frankfurt) olarak sonuçlanmıştı. Everton FC 2022-10-09 18:00 tarihinde oynadığı son maçta Manchester United FC ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Everton FC [1 – 2] Manchester United FC) olmuştu. İngiltere Premier Lig 3. sırada yerini koruyan Tottenham bu sezonda ligte oynadığı 9 maçta toplamda 20 gol atarken, 10 gol yedi. 6 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 67. İngiltere Premier Lig 12. sırada yerini koruyan Everton FC bu sezonda ligte oynadığı 9 maçta toplamda 8 gol atarken, 9 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 22.

Tottenham – Everton FC Sakat ve Cezalı Listesi

Tottenham takımındaki eksik oyuncular:
Emerson: Kırmızı Kart Cezalısı
Dejan Kulusevski: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Matt Doherty: Diz Sakatlığı
Everton FC takımındaki eksik oyuncular:
Mason Holgate: Diz Sakatlığı
Ben Godfrey: Bacağı Kırık
Nathan Patterson: Diz Sakatlığı
Anthony Gordon: Sarı Kart Cezalısı
Yerry Mina: Ayak Bileğinden Sakat

YAZARIMIZIN YORUMU:
Tottenham, son iki resmi maçını kazandı. Bu karşılaşmalarda Kane ve Min-Son’u daha fazla bitirici pozisyonda bırakan Tottenham organizasyonu özellikle kontra ataklardaki doğru pas tercihleri ile dikkat çekti. Everton ise altı maçlık yenilmezlik serisinin ardından geçen hafta Manchester United karşısında 1-2 kaybetti. Orta sahada kuvvetli ve sert olan Everton, stoperlerin ve beklerin savunmaya dönüşlerde yaptığı hatalardan dolayı rakiplerine çok sayıda pozisyon veriyor. Everton’ın bu savunma zaafiyeti Tottenham’a bu karşılaşmada ciddi bir avantaj sağlayabilir. Bu yüzden tercihim ev sahibi 1.5 gol üstü olacak.

İDDAA KODU: 846133
TAHMİN: Ev. Gol 1,5 Üst
ORAN: 1.43

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.