Ümraniyespor – Galatasaray İddaa Tahmini (19 Ağustos)

Ümraniyespor – Galatasaray İstanbul karşılaşması 2022-08-19 21:00 tarihinde Ümraniye Belediyesi Sehir Stadi stadında oynanacak.

Ümraniyespor oynadığı son maçta Antalyaspor ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Ümraniyespor [0 – 1] Antalyaspor) olarak sonuçlanmıştı. Galatasaray İstanbul oynadığı son karşılaşmada Giresunspor ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Galatasaray İstanbul [0 – 1] Giresunspor) olarak sonlanmıştı. Süper Lig sıralamasında 1 puan ile 13. sırada yerini alan Ümraniyespor bu sezonda 2 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 3 gol attı ve 4 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 0 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %0. Süper Lig sıralamasında 3 puan ile 9. sırada yerini alan Galatasaray İstanbul bu sezonda 2 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 1 gol attı ve 1 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50.

Ümraniyespor – Galatasaray İstanbul Sakat ve Cezalı Listesi

Ümraniyespor için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Galatasaray İstanbul takımındaki eksik oyuncular:
Leo Dubois: Adale Yırtığı
Omar Elabdellaoui: Şüpheli
Emin Bayram: Şüpheli

YAZARIMIZIN YORUMU:
Ümraniyespor, sezonun ilk haftasında gayet iyi bir performans göstererek Fenerbahçe deplasmanında galibiyeti son anlarda kaçırmıştı. Sonrasında Antalyaspor maçında kendilerini pek beğenmedim. Daha iyi bir performans sergilemelerini beklerdim. Galatasaray ise çok kritik transferler yaparak bir anda lige damga vurabilecek konuma geldi fakat oyun olarak henüz istedikleri seviyede değiller. Bu maçta her iki ekip de skora yakın gözüküyor. Bol gol ve bol pozisyon görebiliriz. Beklentim karşılıklı gol var bahsi.

İDDAA KODU: 794644
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.61

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.