Wexford – Athlone Town İddaa Tahmini (1 Temmuz)

2022-07-01 21:45 tarihinde oynanacak olan Wexford FC – Athlone Town karşılaşması Ferrycarrig Park stadında oynanacak.

Athlone Town – Wexford FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Athlone Town toplamda 0 gol atarken, Wexford FC ise 3 gol atmıştı.

2022-06-27 18:45 tarihinde yapılan Wexford FC – Bray Wanderers karşılaşmasında maç (Bray Wanderers [2 – 2] Wexford FC) olarak bitmişti.
Athlone Town oynadığı son karşılaşmada Waterford FC ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Athlone Town [2 – 5] Waterford FC) olarak sonlanmıştı.
İrlanda 1. Lig, Yükselme Playoff sıralamasında 24 puan ile 5. sırada yerini alan Wexford FC bu sezonda 20 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 27 gol attı ve 33 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 8 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %30.
İrlanda 1. Lig, Yükselme Playoff 9. sırada yerini koruyan Athlone Town bu sezonda ligte oynadığı 19 maçta toplamda 21 gol atarken, 48 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 16 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 5.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Ligin dibindeki Athlone’un bu sezon herhangi bir deplasmandan galibiyet çıkartma olasılığı bile hayli düşük görünüyor bu koşullarda. Cobh ve Longford maçlarını referans aldığımızda ise Wexford cephesinde olumlu bir yükseliş hakim. Bu maçta da fırsat tepmezler diye tahmin ediyorum. Evlerinde galip gelirler.

İDDAA KODU: 760714
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.31

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.